fbpx

SEO

Güncel SEO hakkında bilgiler edinerek sitenize organik trafik sağlamak istiyorsanız içerikleri okumaya devam etmelisiniz!

SEO Nedir ?

Arama Motoru Optimizasyonu olarak dilimize çevrilmiştir. Yapay zeka, makine öğrenmesinin de son günlerde arama motorlarında da aktif olarak kullanılmasıyla beraber sitemizde yaptığımız tüm optimizasyon çalışmalarını ifade etmektedir.

SEO Nasıl Yapılır

Site içi ve site dışı çalışmalardan oluşmaktadır. Sitenizin iç kısmında başlayarak teknik, performans ve kullanıcı deneyimine dikkat ederek tüm şartları sağlamalısınız. Kullanıcılara eşsiz bir deneyim sağlayabilmek adına en ufak ayrıntılara kadar incelemelerde bulunmalı ve dikkat etmelisiniz. Kullanıcıya odaklanmalı arama motorları için içerik veya siteler oluşturmamalısınız. Daha fazla bilgi edinmek için SEO kategorimizdeki yazıları okumaya devam edebilirsiniz.

SEO Uzmanı

Arama motorlarında iyileştirme çalıştırmalarını yürüten ve yöneten uzman kişilere verilen isimdir. Bir SEO uzmanı teknik, performans, değerlendirme ve takip işlemlerini yaparak raporlamalarını yapabiliyor olmalıdır.

SEO Fiyatları

Sektörel olarak rakip analizi ve rekabet ölçümü yapılarak belirlenmektedir. Her sektör kendi içerisinde rekabeti farklı olması sebebiyle SEO fiyatı net olarak verilmemektedir.

Başa dön tuşu