fbpx

Hakkımızda

FIRAT KILIÇ

1988 yılı İstanbul doğumluyum. 2010 yılında Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldum. 2010 yılında Silver Bilişim şirketini kurarak tamamen bu sektörde olma isteğimi hayata geçirdim. Yaklaşık 10 yıldır dijital pazarlama alanında aktif olarak yer almaktayım. Her sektörden firmanın dijital pazarlama faaliyetlerini ekibim ile beraber Ataşehir’de yer alan ofisimizde yürütmeye devam ediyorum. 

Hiçbir zaman kendimi geliştirmekten ve yaşadığım her olumsuzluğu tecrübe olarak pozitif bir duruma çevirmekten asla vazgeçmedim. Ve şimdi bu sayede yüzlerce müşterimize faydalı işler yapabilmek gurur verici. Dijital pazarlama konusunda yeni adımız Wiwico ile iddialı bir şekilde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyorum.

SEVCAN ŞAHİN KILIÇ

1988 yılı İstanbul doğumluyum. 2012 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğini bölüm birincisi olarak 3.5 senede tamamladım. Akabinde Yıldız Teknik Üniversitesinde İşletme Masterı yaptım. Raporlama Uzmanı ve AB Projeleri Uzmanı olarak çalıştıktan sonra eşim Fırat Kılıç’ın da bilgisi ve tecrübeleri dahilinde yazılım ve dijital pazarlama firması açarak yolumuza bu sektörde devam etme kararı aldık. Bu süreç içerisinde web tasarım, tasarım programları (Photoshop, Illustrator), SEO, dijital pazarlama konularında eğitimler aldım ve hedefim kendimi hep yaptığım iş konusunda sürekli geliştirmek oldu. 2010 yılında İstanbul Ataşehir’de Silver Bilişim adı altında firmamızı kurduk. Markalaşma yolunda 2019 yılında Wiwico olarak devam ettiğimiz bu sektörde şuan yılların tecrübesiyle dijital pazarlama alanında yüzlerce müşteriye hizmet veriyoruz.

Başa dön tuşu