fbpx

Gizlilik Politikası

wiwidigi.com bir Wiwico Dijital Reklam Tasarım Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. projesidir. Tüm hizmet alımları ve faturalar Wiwico Dijital Reklam Tasarım Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. tarafından yapılacaktır.

Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

wiwidigi.com’a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlanan haller ve kendi açık profilinizde görünmesi haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, wiwidigi.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, wiwidigi.com dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı’nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Bu kişisel haklarınız Wiwico Dijital Reklam Tasarım Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. tarafından teminat altına alınmıştır.

Başa dön tuşu